vtipy-na-koronavirus
  • corona
  • korona
  • vtipy

Vtipy na koronavirus

Vysoká vlhkost a teplota vzduchu může zpomalit šíření viru Covid-19 Zdroj: e-pocasi.cz Qasim Bukhari výpočetní neurovědec a Yusuf Jameel environmentální vědec

Korona, koruna a virus na doma

V současné době neexistuje ani jediný den, kdy by člověk nezapnul televizi, rádio nebo různé sociální sítě a neviděl to samé téma. Téma koronavirus vládne světem a samozřejmě se našla spousta vtipálků, kteří tento závažný problém umí bezpochyby nadzvednout a udělat si z něj srandu. A první a největší terč je bezesporu vláda. Určitě nejen ta naše.

Otevírací doba pro seniory, aneb otázka do milionáře


Velmi úsměvné téma, kdy vláda během pouhých sedmi dnů změnila podmínky pro nákup seniorů, tedy osob starších 65 let. Upřímně, být důchodce, raději budu bez jídla. Tato otázka by musela být alespoň za milion, protože patří mezi ty obzvláště těžké.

koronavirus Foto: Facebook

V každé situaci člověk potřebuje odreagování a je pravdou, že v časech, kdy je každý doma, rád se zasměje. Podle psychologů může mít tato forma nadlehčování i velmi pozitivní vliv a tak to vzali vtipálci útokem. Niť nezůstala suchá na městech, politicích, prezidentech, domácích mazlíčcích v rouškách, dětech nebo vyučování potomků doma vlastními silami. U nás je nejoblíbenější postavičkou pro jakékoliv vtipy sám premiér. Ano, osoba, která k sobě přitahovala pozornost od prvopočátku. Náš starý známý Andrej Babiš.

Andrej, Andrej a zase Andrej


Nejvíce se lidé strefují samozřejmě do politiků, přední příčku drží bezkonkurenčně náš premiér Andrej Babiš a vtipů na jeho osobu existují tisíce, pojďme se podívat na ty nejoblíbenější.

koronavirus Foto: Facebook koronavirus Foto: Facebook koronavirus Foto: Facebook

Stoprocentně všichni známe dnes už legendární reklamu na Kofolu. Ano, i z této reklamy se dá vytěžit maximum a autorovi se to opravdu povedlo.

Stejně tak asi nejoblíbenější seriál Čechů vůbec – Slunce, seno… Kdy se Andrej vžil do role naší úžasné herečky Heleny Růžičkové a rozhodně musíme všichni uznat, že mu tato role velice sedla.

Suchá nit nezůstala ani na našich městech


koronavirus Foto: Facebook

Rivalita mezi městy a neustále pošťuchování bylo vždycky nedílnou součástí českého národa a nezůstalo jinak ani v současnosti. Doby, kdy se Pražáci neustále trefují do brněnských obyvatel a naopak, jsou nám důvěrně známé. Samozřejmě se dalo čekat i pár těchto vtípků.

Doma v roli učitele


Jistě po mnohých z vás skáčou děti, které nejsou ve školách, školkách, vy do toho musíte pracovat, protože máte homeoffice a už vám z toho jde hlava kolem dokola. Pojďte se s námi trochu odreagovat a vždy myslete na to, že může být i hůře.

Je úžasné, jak některé maminky dokážou z domácího vyučování svého nezbedného potomka udělat i zábavu. Některými jsou za to odsuzované, některými podporované a najde se i procento, které by na ně nejraději zavolali sociálku. Jedná se o video, kdy maminka učí svoje děti v době karantény zlomky. Celý vtip spočívá v tom, že dítě se naučí a maminka si zpříjemní už tak dost náročný den. Moc hezký příklad toho, jak vzít karanténu za správný konec a navíc ji spojit s užitečným. Určitě na to doplatí matky, které nemají nejbystřejšího potomka. V tom případě musí být hodně odolné.

Co na výuku potřebujeme: Na potřebné pomůcky nejsou kladeny vůbec velké nároky, v tom je tato metoda velice oblíbená. Takže potřebujeme pouze pár věcí: své oblíbené víno (ve slabších případech rovnou dvě lahve, více nejspíše stejně nevydržíte), skleničku na víno, fixu, plný žaludek a hodně odolnosti.

Návod: Rozdělíme si skleničku například na čtyři díly čárkami. Dále nalijeme k první čárce víno a povíme dítěti, že to je jedna čtvrtina, dolijeme ke druhé čárce a odůvodníme to tím, že to je druhá čtvrtina. A tak dále pokračuje ještě další dvě čárky. Jakmile bude sklenka plná, došli jsme k fázi vlastního užitku! Můžeme začít pít. Při vypití první části k čárce, již bude dítě chápat, že jsme vypili čtyři čtvrtiny mínus jedna čtvrtina a zbudou nám tam tři čtvrtiny… Dále pokračujte, až bude sklenka dočista prázdná.

Pokud to vaše dítě nepochopilo, nezoufejte. Berte to z té lepší stránky, a to, že si můžete dát další skleničku. V případě, že to dítko nepochopí ani po čtvrté skleničce, zbystřete. Někde je něco špatně.

Muž, který chytil koronavirus a znovu ho pustil…

Co by to bylo za pandémii, kdyby se jí neúčastnil ten, kterého uštkla Kobra královská, udělá všechny kliky, kdy se žraloci chlubí jeho jizvami, hrál kámen, nůžky, papír se zrcadlem a přesto vyhrál a především legenda, která nenosí hodinky, protože ona určuje, kolik je hodin! Jistě, mnozí z nás již tuší, že se jedná o celosvětového hrdinu Chucka Norrise. Ani on se koronaviru nevyhnul. A co za legendy kolem něho koluje?

Američtí vědci zjistili, že koronavirus - stejně jako například rakovinu - mohou vyléčit slzy Chucka Norrise. Chuck Norris ale nepláče.

Chuck Norris nemůže chytit koronavirus, protože už je deset let po smrti, ale smrt se mu to neodváží říct.

Epidemie koronaviru je za námi. Chytil ji Chuck Norris a teď ho drží jako rukojmí. Ať je situace vážná, jak chce a to bezesporu je, mějte na paměti, že trochu se zasmát není nikdy na škodu a určitě to pomůže jen k lepšímu a vůbec neublíží.

Místo starostí můžete například přemýšlet, kam letos pojedete na dovolenou...